Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

unıv
Bilecik

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Uzaktan Eğitime Geçecek Mi?

OISIMLER
Bilecik

O isimler belli oldu

BBP
Bilecik

Büyük Birlik Partisi’nden Bilecik Çıkarması

YRP
Bilecik

Yeniden Refah Partisi aylık il gençlik divanı gerçekleştirildi

bilecik-haber_bilecik-te-trafik-kazasi-1-kisi-hayatini-kaybetti-2-kisi-yaralandi.jpg
Bilecik

Bilecik’te trafik kazası: 1 ölü 2 yaralı

bilecik-haber_baskan-tuna-projelerini-anlatti.jpg
Güncel

Başkan Tuna projelerini anlattı

bilecik-haber_yabani-hayvanlara-yem-biraktilar-ormanda-cop-topladilar.jpg
Güncel

Yabanı hayvanlara yem bıraktılar, ormanda çöp topladılar

bilecik-haber_bilecikli-milli-atlet-orcun-unalan-kendi-rekorunu-kirdi.jpg
Bilecik

Bilecikli milli atlet Orçun Ünalan kendi rekorunu kırdı

bilecik-haber_chp-nin-aci-gunu.jpg
Bilecik

CHP’nin acı günü

akasyaalti
Bilecik

Akasya altında trafik kazası