Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_arama-yapilan-aracta-binlerce-tarihi-eser-bulundu.jpg
Bilecik

Arama yapılan araçta binlerce tarihi eser bulundu

bilecik-haber_otobus-ile-otomobil-carpisti-2-yarali.jpg
Bilecik

Otobüs ile otomobil çarpıştı: 2 yaralı

bilecik-haber_ihtiyac-sahibi-vatandaslara-akulu-tekerlekli-sandalyelerini-teslim-edildi.jpg
Bilecik

İhtiyaç sahibi vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye

bilecik-haber_ak-parti-heyeti-esnaf-ziyaretlerine-yogunluk-verdi.jpg
Bilecik

AK Parti heyeti esnaf ziyaretlerine yoğunluk verdi

bilecik-haber_matematik-kabus-olmaktan-cikiyor.jpg
Bilecik

Matematik kâbus olmaktan çıkıyor

bilecik-haber_bilecik-genclik-spor-kulubu-besevler-genclik-spor-kulubune-32-30-kaybetti-3.jpg
Güncel

Bilecik Gençlik Spor Kulübü, Beşevler Gençlik Spor Kulübüne 32-30 kaybetti

bilecik-haber_ozel-bu-cicegin-sans-ve-mutluluk-getirecegini-inaniliyor.jpg
Bilecik

Bu çiçeğin şans ve mutluluk getireceğini inanılıyor

bilecik-haber_bu-kuyrugun-sebebi-dugun-salonu-kiralamak-icin.jpg
Bilecik

Bu kuyruğun sebebi düğün salonu kiralamak için

bilecik-haber_1-kilo-armut-alarak-50-tl-lik-sahte-para-verdiler.jpg
Bilecik

1 kilo armut alarak 50 TL’lik sahte para verdiler

bilecik-haber_seyir-halindeki-motosikletin-devrilmesi-sonucu-surucusu-yaralandi.jpg
Bilecik

Bilecik’te motosiklet devrildi: 1 yaralı