Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_bayirkoyspor-kutahya-deplasmanindan-3-puanla-dondu.jpg
Bilecik

Bayırköyspor Kütahya’dan 3 puanla döndü

akpartı
Bilecik

AK PARTİ MERKEZ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

bilecik-haber_zincir-markette-tarihi-gecmis-urun-zabitanin-gozunden-kacmadi.jpg
Bilecik

Zincir markette tarihi geçmiş ürün zabıtanın gözünden kaçmadı

bilecik-haber_1308-osmaneli-belediyespor-gures-takimindan-buyuk-basari.jpg
Bilecik

1308 Osmaneli Belediyespor güreş takımından büyük başarı

bilecik-haber_bilecik-te-gebe-okulu-nun-son-mezunlarina-katilim-belgeleri-verildi.jpg
Güncel

“Gebe Okulu”nun mezunlarına katılım belgeleri verildi

bilecik-haber_bilecik-te-haftalik-vaka-sayisi-belli-oldu.jpg
Bilecik

Bilecik’te haftalık vaka sayısı belli oldu

bilecik-haber_motosiklet-ile-otomobil-carpisti-1-kisi-yaralandi.jpg
Bilecik

Motosiklet ile otomobil çarpıştı: 1 yaralı

bilecik-haber_insaati-tamamlanan-117-toki-konutu-sahiplerini-buluyor.jpg
Bilecik

117 TOKİ konutu sahiplerini buluyor

bilecik-haber_ozel-yakalanan-22-kiloluk-dev-sazan-baligi-gorenleri-hayrete-dusurdu.jpg
Bilecik

22 kiloluk dev sazan balığı görenleri hayrete düşürdü

bilecik-haber_bozuyuk-te-ev-hanimlarina-yangin-ve-geri-donusum-semineri.jpg
Güncel

Ev hanımlarına “Yangın ve Geri Dönüşüm” Semineri