Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

hatanede yangın
Bilecik

Devlet Hastanesinde yangın

Belediyeye ait iş yerlerin de kira ödemeleri alınmayacak
Bilecik

Belediyeye ait iş yerlerin de kira ödemeleri alınmayacak!

ataturk-parki
Bilecik

ATATÜRK PARKI TARTIŞMA KONUSU OLDU

semiha-ogretmen
Bilecik

Meclis’ten Semiha Hocaya Vefa

konak
Bilecik

Osmaneli’nde Konak Oteller Yüzde 80 Doldu

osmaneli-belediyesi
Bilecik

Osmaneli Belediyesi Koronavirüs’ten hayatını kaybedenler için 75 bin ağaç dikecek

butce
Bilecik

Bilecik Belediyesi Özel Kalem Bütçesi 700 Bin Lira Arttı

JANDARMA2
Bilecik

Jandarma ekiplerinden kış lastiği denetimi

valisenturk
Bilecik

Vali Şentürk’ten Vefa Sosyal Destek Grubuna ziyaret

jakem
Bilecik

JAKEM, Kapadokya’da Kültürümüzü Yaşatıyor