Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

26.09.2026 18:45:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6739.976740.800.33%
GUMUSGümüş Gram101.14101.180.84%
Ons AltınONS Altın 000.21%
Has AltınHas Altın6706.276707.100.33%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10722.4510967.280.24%
YARIMALTINYarım Altın21377.8921934.560.24%
TAMALTINTam Altın42889.8143734.950.24%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın44615.0045287.000.33%
ATAALTINAta Altın44230.1245344.830.24%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3819.873823.450.24%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4892.124896.700.24%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6111.806117.530.24%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın107224.53108934.920.24%
BESLIALTINBeşli Altın217129.67221357.900.24%
GREMSEALTINGremse Altın107224.53109672.780.24%
RESATALTINReşat Altın44230.1245344.830.24%
HAMITALTINHamit Altın44230.1245344.830.24%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

bilecik-haber_aatext2022072828518267.jpg
Bilecik

Bilecik’teki trafik kazasında 1 kişi yaralandı

bilecik-haber_aatext2022072828517989.jpg
Bilecik

Bilecik’te kaybolan 84 yaşındaki alzheimer hastası kadın ormanda bulundu

images (13)
Bilecik

İddianame hazırlandı

bilecik-haber_aatext2022072728515171.jpg
Bilecik

Bilecik’te 262 sikke ele geçirildi

bilecik-haber_aatext2022072728514842.jpg
Bilecik

Bilecik’te uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden 2’si tutuklandı

bilecik-haber_aatext2022072728513245.jpg
Güncel

Osmaneli’de orman yangınları ile mücadele toplantısı yapıldı

bilecik-haber_baskan-v-subasi-dikis-kursu-plaket-takdimine-katildi.jpg
Güncel

BAŞKAN V. SUBAŞI DİKİŞ KURSU PLAKET TAKDİMİNE KATILDI

bilecik-haber_chp-li-genclerden-kyk-aciklamasi.jpg
Bilecik

CHP’Lİ GENÇLERDEN KYK AÇIKLAMASI

bilecik-haber_lgs-sinavinda-pazaryeri-farki.jpg
Güncel

“LGS SINAVI”NDA PAZARYERİ FARKI

YAGC
Bilecik

Mv. Selim Yağcı’dan KYK Yurdu Açıklaması