bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Gizli Kahramanlarımız, İtfaiye Haftanız Kutlu Olsun

Gizli Kahramanlarımız, İtfaiye Haftanız Kutlu Olsun
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2020 ( 4 hafta önce ) #EvdekalBilecik

Onlar Ülkenin gerçek kahramanları, kötü gün dostları itfaiyeciler. Başı sıkışana telefon kadar yakınlar. Başta yangın olayları olmak üzere, çeşitli doğal afetlerde ve kurtarma çalışması gerektiren olaylarda, üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için var güçleri ile çalışıyorlar.

İnsan hayatını kurtarmak gibi önemli görevleri olan itfaiyeciler, kutsal mesleklerini gece gündüz demeden yapıyor. Vatandaşların canını ve malını korumak ve kurtarmak için kendi canını ortaya koyarak 24 saat tetikte bekliyor.

Olay yerinde neyle karşılaşacaklarını bilemeyen itfaiye erleri, kimi zaman ölümle bile burun buruna kalıyor. Yangınlar, trafik kazaları ve doğal afet durumlarında ihbar alır almaz hemen harekete geçiyorlar.

İnsanların ve diğer canlıların hayatlarını kurtarabilmek için, kendi hayatlarını riske atan, gece-gündüz demeden özveriyle çalışan başta Bilecik İtfayesi’nin ve tüm itfayecilerin haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar diler, bu zorlu görevde yer aldıkları için kendilerine teşekkür ederiz. (Haber228)


HABER228 OBJEKTİFİNDEN İTFAİYE ERLERİ:

Haber içeriğine girmek için resme tıklayınız..

 

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
gül..11

Yrumlar nıye yokkkkkkkkkk eyyy AKP trol gazetesiiiiiiiiiii